senso-logo

Tubes „Eve“ ir „Astro“ šildytuvai

Šiais metais, didžiausiose interjero parodose, vonios gyvatukų gamintojai Tubes pristatė dvi naujienas savo „Pug&Play“ serijai- „Eve“ ir „Astro“ inovatyvaus dizaino namų šildytuvus.

Tubes- „Eve“

Jaukios formos elektrinis namų šildytuvas, sujungia dvi gyvybei reikalingas stichijas- šviesą ir šilumą. Dizainerių Liudowica ir Roberto Palomba idėja buvo sukurti mintis ir kūną subalansuojantį šildytuvą su pašvietimu. Įprastai namų šildytuvas nėra interjerą puošianti detalė, tad „Eve“ tapo nauja alternatyva. Jaukus pašvietimas sukuria šviestvo įspūdį, o pats šildytuvo dydis leidžia lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą. Nauja šildanti interjero detalė- jau prekyboje. 

Tubes- „Astro“

Išmanus prietaisas namų jaukumui- „Astro“. Šis įrenginys atlieka dvi svarbias funkcijas, šildo kambarį pučiant šilumą ir valo namų orą. Norint palaikyti šilumą ir sveiką atmosferą namuose, nebereikia įsigyti dviejų atkirų įrenginių. „Astro“ dizainas, sukurtas dizainerio Luca Nichetto, jaukus ir neapsunkinantis namų erdvės. Žavesio priduoda ir stilingos kojos, kurios primena retro laikų ant kojų pastatomus radijo imtuvus. Oro valymui dedasi specialus filtras, kuris yra keičiamas. Naujas Tubes produktas- jau prekyboje.