senso-logo

Gessi-Origini

arrow-down

Funkcija susilieja su formą, o metalas ją apibrėžia. Kruopščiai derintų spalvų bei metalų derinys sukuria penkias triadas, kurios yra įkvepiantis originaliausių vonios spendinių pasirinkimas.

Su šia novatoriška kolekcija grįžtama į archetipines praeities formas bei medžiagas. Ji orientuota į naują šiuolaikinės ervės lygį.

„ORIGINI WARM“ yra monochromatinis trio su dominuojančiu šiltu atspalviu. Ją sudaro Matt Cipria, Warm Bronze ir Dark Bronze apdailos. Orientuota į žmones, kurie ieško jaukios, atpalaiduojančios aplinkos, kurioje rožinės spalvos švelnumas yra tarsi kvietimas palikti pasaulį prie vonios kambario slenksčio.

„ORIGINI NEUTRAL“ metalo achromatinis trio, kurį sudaro Matt Greige, Brushed Finox ir Polished Nickel apdailos. Orientuota į modernų žmogų, kuris ieško neautralių spalvų bei ilgaamžiškumo savo vonios kambario interjere.

„ORIGINI ACCENT“ trio, kuriame Glossy Ochre, Matt Black ir Brushed Brass apdailos sukuria metachromatinį profilį. Kosmopolitiškiems, atviriems, drąsiems asmenims, vertinantiems kontrasto vertę.

„ORIGINI MATERIC“ trio, kurį sudaro Coral, polished Black Metal ir Brushed Copper apdailos. Tinka bet kurioje patalpoje, kurioje atsipalaidavimas yra svarbiausias aspektas. Orientuota į žemišką, harmoningą žmogų.

„ORIGINI NATURE“  Brushed Black Metal, Chrome ir Matt Agave green trio. Utopiniams intelektualams ir gamtos mylėtojams iš viso pasaulio. Žalia įgauna simbolinę prasmę atverti horizontus ir perkelti vonios kambarį į gamtą.

Gamintojo puslapis spauskite čia

Kitos kolekcijos spauskite čia