senso-logo

Gessi Inciso

„Inciso“ sugražina mus į laikus, kai interjere išnyksta taisyklės, tačiau viskas buvo tvirta, kokybiška, ilgaamžiška, o dauguma įrenginių buvo prikelti „antram gyvenimui“.

arrow-down

Naujausia Gessi kolekcija – „Inciso“. Gamintojai nenustoja stebinti ir dar kartą įrodo, kad įprastiems daiktams visada atrandamos naujos formos! Dizainerio David‘o Rockwell kurti maišytuvai yra įkvėpti amerikietiškojo industrinio laikotarpio, kai miestuose įprasti dalykai tapo naujais, iš naujo atrastais. Kai fabrikai virto loftais ir kūrėsi naujas interjero stilius, neturintis jokių analogų, kai Niujorkas diktavo industrines madas!

„Inciso“ sugražina mus į laikus, kai interjere išnyksta taisyklės, tačiau viskas buvo tvirta, kokybiška, ilgaamžiška, o dauguma įrenginių buvo prikelti „antram gyvenimui“. Architektūriškai sudėtos maišytuvų formos iš naujo rašo vonios kambario estetikos taisykles. Griežtos linijos kombinuotos su švelniais lenkimais, o smulkios graviūros simbolizuoja technines žalvario apdirbimo galimybes. Industrinis stilius vėl grįžta ir ši išskirtinė Gessi kolekcija yra geriausias įrodymas.

Inciso kolekciją sudaro dušo galvos, praustuvų, vonios, dušo maišytuvai, su dviejų tipų: Inciso+ ir Inciso- rankenėlėmis. Galimybė rinktis metalo apdailą iš Gessi paletės, leis priderinti maišytuvus prie klientų kuriamų interjero spalvų, vonios įrangos.