senso-logo

Apie mus

arrow-down
home

SENSO – tai aukštosios vonios kambario interjero dizaino mados salonas, atidarytas 2010 metų lapkritį, prekiaujantis aukščiausios klasės vonios įranga, vonios baldais, SPA mini baseinais, dušo sistemomis bei vonios aksesuarais.

Esame pirmieji Lietuvoje pirkėjams pasiūlę gyvai pamatyti talentingiausių dizaino meistrų kūrinius, kuriais iki šiol buvo prekiaujama tik iš katalogų. Esame oficialūs atstovai Vilniuje tokių prekės ženklų, kaip „Antoniolupi”, „CEA Design”, „Gessi”, „Devon&Devon”, „Jacuzzi”, „THG Paris”. Visi eksponuojami gaminiai atspindi tradiciją, inovatyvias idėjas ir pažangiausias technologijas. Ekspozicijos atsakingai prižiūrimos kompetentingos SENSO komandos ir yra nuolat atnaujinamos.

Mūsų patikimumo ir sėkmės įrodymas – grįžtantys klientai, dizaineriai ir architektai. SENSO salone pirkėjui suteikiama galimybė atidžiai apžiūrėti gaminius, palyginti juos su jau matytais vonios kambario interjero gaminiais, ateiti į saloną su namų interjero kūrėju, pasitarti ir užsisakyti. Jauki aplinka, vieta susitikimams, pokalbiams prie kavos puodelio visuomet sukuria artimą ryšį. Susitikimo metu nagrinėjami brėžiniai, ieškomi gražiausi variantai, profesionalūs, draugiški ir naujausias interjero tendencijas bei vonios įrangos savybes puikiai išmanantys vadybininkai padeda namų kūrėjams parinkti tinkamiausius gaminius. Dizainerių ir klientų poreikiai – mūsų prioritetas.

Puikiai suprantame, kad vonios kambario kūrimas yra vienas svarbiausių būsto įrengimo etapų, nes tik kokybiška ir ilgaamžė vonios įranga klientams užtikrina ramybę ir gerovę. Neretai suderinti kokybę ir grožį interjere tampa dideliu iššūkiu, tačiau ilgamečių SENSO partnerių – patikimiausių Europos gamintojų – produktai yra kokybės ir estetikos pergalės vaisiai. Parduodami geriausių gamintojų produktus, kartu parduodame ir garantiją bei kokybę.

home